Stoisko sprzedaży w Nowym Mieście Lubawskim

Już od 12 maja 2017r. Nasze wyroby można kupić również w Nowym Mieście Lubawskim. Zapraszamy od poniedziałku do soboty od godziny 8:00 do 21:30 na stoisko w TESCO przy ul. Żwirki i Wigury 1E. Polecamy szeroki wybór wędlin i mięsa.
Czytaj więcej ...

Kolejne stoisko w Wąbrzeźnie

W związku z ogromnym zainteresowaniem Naszymi wyrobami 6 kwietnia 2017r. otworzyliśmy w Wąbrzeźnie już drugie stoisko wędliniarskie. Znajduje się ono w budynku TESCO przy ulicy Legionistów 3. Zapraszamy na zakupy!


Czytaj więcej ...

Otwarcie nowego stoiska w Toruniu

W dniu 22.03.2017r. otworzyliśmy nasze nowe stoisko wędliniarskie znajdujące się w Toruniu przy ulicy Józefa Bema w budynku Kauflandu. Zapraszamy serdecznie!


Czytaj więcej ...

Informacja o wyniku postępowania

W ramach realizacji wniosku o przyznanie pomocy firma Zakład Mięsny Kawscy Sp. J. zgodnie z trybem konkurencyjności informuje o wyniku postępowania ofertowego dotyczącego zakupu następujących urządzeń:


Czytaj więcej ...

Zapytania ofertowe i informacje

W ramach realizacji wniosku o przyznanie pomocy firma Rzeźnia Masarnia Sprzedaż Mięsa i Wędlin Norbert Kawski Sp.j. zgodnie z trybem konkurencyjności zgłasza zapytanie ofertowe dotyczące zakupu następujących urządzeń:

Czytaj więcej ...
Archiwum: 1 2 3 4