Nowy punkt w Nowym Mieście Lubawskim

Z przyjemnością informujemy o otwarciu nowego sklepu firmowego.
Nasze produkty mogą Państwo nabyć w nowym punkcie w Nowym Mieście Lubawskim na ul. Jagiellońskiej 55 - jest to jeden z sklepów na pasażu handlowym.

Czytaj więcej ...

Nowy sklep w Sztumie

Już od 19 lutego 2020r. Nasze wyroby można kupić w nowym sklepie w Sztumie. Zapraszamy od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 18:00,a w soboty od godziny 8:00 do 14:00 przy ul. Mickiewicza 16. Polecamy szeroki wybór wędlin i mięsa. Nasza profesjonalna obsługa służy pomocą i usługami dodatkowymi, takimi jak mielenie czy hermetyczne pakowanie wędlin. 
Czytaj więcej ...

Stoisko sprzedaży w Nowym Mieście Lubawskim

Już od 12 maja 2017r. Nasze wyroby można kupić również w Nowym Mieście Lubawskim. Zapraszamy od poniedziałku do soboty od godziny 8:00 do 21:30 na stoisko w TESCO przy ul. Żwirki i Wigury 1E. Polecamy szeroki wybór wędlin i mięsa.
Czytaj więcej ...

Kolejne stoisko w Wąbrzeźnie

W związku z ogromnym zainteresowaniem Naszymi wyrobami 6 kwietnia 2017r. otworzyliśmy w Wąbrzeźnie już drugie stoisko wędliniarskie. Znajduje się ono w budynku TESCO przy ulicy Legionistów 3. Zapraszamy na zakupy!


Czytaj więcej ...

Otwarcie nowego stoiska w Toruniu

W dniu 22.03.2017r. otworzyliśmy nasze nowe stoisko wędliniarskie znajdujące się w Toruniu przy ulicy Józefa Bema w budynku Kauflandu. Zapraszamy serdecznie!


Czytaj więcej ...
Archiwum: 1 2 3 4